Kursy walut

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Tablice interaktywne – multitablice

Za nowoczesne rozwiązanie w edukacji uważa się pojawienie multitablic, które zwiększają efektywność nauki oraz potrafi zaciekawić uczniów. Elektroniczne tablice zmieniają, jakość edukacji, gdyż przede wszystkim tworzą całkiem nowy, zupełnie inny model dydaktyki szkolnej odwołującej się podczas lekcji do aktywnego zdobywania, wykorzystywanie oraz i przetwarzania wiedzy.

tablice interaktywne

Foto: abcprezentacji.pl

Multitablice również wprowadzają nowy sposób komunikowania się…

Multitablice również wprowadzają nowy sposób komunikowania się nauczycieli z uczniami. Multitablice to urządzenie, które powoduje, że szkoła staje się nowoczesna organizacją, która spełnia wymogi społeczeństwa informacyjnego. Multitablice są narzędziem kolorowym, dzięki czemu, jak same badania wskazały, lepiej reagują na prezentowany materiał.

tablice interaktywne

Foto: www.tylkonajlepsze.pl

Multitablice jednak, aby były w pełni…

Multitablice jednak, aby były w pełni wykorzystane potrzebują oprogramowania przedmiotowego, więc jak widać nie działają bez powodu. Multitablice poza tym uatrakcyjniają każdą lekcję, oraz wzbogacają warsztat pracy nauczyciela. Jest to urządzenia bardzo proste w instalacji, i wymaga tylko podłączenia do komputera, gdyż właśnie z niego czerpie zasilanie.

Ciekawe wiadomości o tablice interaktywne autor zdobył ze strony tablice.net.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>